چهارشنبه, 16 فروردين 1396 ساعت 09:30
خواندن 586 دفعه

برگزاری چهاردهمین جلسه دفاعیه پایان نامه مرکز تخصصی امامت

با یاری پروردگار متعال و با عنایات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف چهاردهمین جلسه پایان نامه مرکز تخصصی امامت اهل بیت علیهم السلام در تاریخ 95/12/23 برگزار گردید.

به گزارش جناب آقای عباسی زیدی مدیر امور پایان نامه های مرکز تخصصی امامت اهل بیتعلیهم السلام؛ این پایان نامه توسط امامت پژوه گرامی جناب حجت الاسلام و المسلمین کریم مومنی با موضوع "نقد و بررسی مواضع و اشکالات علما و اندیشمندان اهل سنت در قبال احادیث خلفای اثنا عشر " ارائه شد.

محقق محترم در ابتدا به بیان مسئله تحقیق، ضرورت، دشواری ها، فقدان منابع ، ساختار پایان نامه، یافته ها و پیشنهاداتی پیرامون مسئله اثنا عشر خلیفه پرداخت.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتررضانژاد که داوری این پایان نامه را بر عهده داشتند، محاسن و نقاط قوت این  پایان نامه با اشکالاتی نظیر ساختاری و محتوایی را  بیان نموده و اذعان داشتند که این پایان نامه باید به صورت کتاب تدوین گردیده تا در اختیار علاقه مندان قرار گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد تقی سبحانی نیز به عنوان استاد راهنمای این رساله، پس از سپاس و تشکر از بررسی دقیق داور محترم، به دفاع از پایان نامه پرداختند.

پس از ارائه مباحث علمی بسیار قابل استفاده از سوی اساتید محترم راهنما ، مشاور و داور، این پایان نامه موفق به کسب نمره 19 و حائز رتبه عالی گردید.