سه شنبه, 09 مرداد 1397 ساعت 00:16
خواندن 740 دفعه

كتاب «امام مهدي (عجل الله تعالی فرجه الشریف ) موجود موعود» به زبان اردو منتشر شد

 كتاب «امام مهدي (عجل الله تعالی فرجه الشریف) موجود موعود» تأليف حضرت آيت‌الله جوادي‌آملي، به همت خانه فرهنگ ايران در راولپندي پاكستان به زبان اردو ترجمه و منتشر شد.

 اين كتاب با حمايت مركز ساماندهي ترجمه و نشر معارف اسلامي و علوم انساني سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي در قالب طرح «تاپ» به زبان اردو ترجمه و در تيراژ يكهزار نسخه روانه بازار كتاب پاكستان شده است.

انتشار ترجمه اردوي اين كتاب در 224 صفحه از سوي انتشارات «نورالقرآن» شهر راولپندي صورت گرفته و به زودي آيين رونمايي آن با حضور شخصيت‌هاي علمي و فرهنگي از سوي خانه فرهنگ ايران در راولپندي برگزار خواهد شد.

كتاب «امام مهدي(عجل الله تعالی فرجه الشریف) موجود موعود» که مجموعه مباحث گفتاری و نوشتاری آيت‌الله جوادی‌آملی درباره حضرت مهدي(عجل الله تعالی فرجه الشریف) است، به دوستداران آن حضرت ارايه شده است.

اين کتاب با یک پیشگفتار و در سه بخش کلی سامان یافته است. بخش نخست با عنوان امام‌شناسی به موضوع شناخت امام و بررسی ویژگی‌های آن می‌پردازد. نویسنده در بخش دوم، موضوع انتظار را مورد بررسی قرار داده و حقیقت انتظار و وظیفه منتظران را تبیین کرده است. بخش سوم کتاب نيز در بر دارنده مطالبی درباره پس از ظهور امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و تشکیل مدینه فاضله مهدوی است.

منبع: خبرگزاری«حوزه» .