شنبه, 15 خرداد 1395 ساعت 12:28
خواندن 1104 دفعه

بازدید فرزند علامه امینی از شعبه تهران

حجت الاسلام  احمد امینی فرزند علامه امینی و از مدیران کتابخانه امیرالمؤمنین علیه السلام نجف اشرف در بنیاد فرهنگی امامت تهران حضور یافتند و از مجموعه بنیاد و کتابخانه آن بازدید نمودند.

 در این دیدار حجت الاسلام امینی ضمن ابراز خرسندی از حضور در این مرکز، امامت را استوانه محکم اسلام برای پیشبرد اهداف متعالی پیامبر اسلام دانستند و تاکید کردند زحمتی که علامه امینی کشیدند امروز در اختیار امامت پژوهان گرامی قرار گرفته است که امیدوارم در راستای استفاده از آن نهایت مساعی خویش را خرج دهند .

حجت الاسلام نوری مدیر شعبه تهران در این دیدار ضمن اظهار خوشحالی متقابل به تشریح فعالیت های بنیاد امامت پرداخته و با اشاره به میراث عظیم علامه امینی و مکتبه امیرالمؤمنین علیه السلام در نجف اشرف، خواستار فراهم نمودن زمینه های تعامل علمی و عملی در حوزه پیشبرد مسائل امامت شدند.

ایشان در همین راستا پیشنهاد ایجاد فرصت مطالعاتی در کتابخانه امیر المؤمنین برای دانش پژوهان دوره آموزش تکمیلی بنیاد را مطرح نمودند که با استقبال حجت الإسلام امینی مواجه شد.

در نهایت مقرر گردید ضمن فراهم نمودن امکانات علمی و در اختیار قراردادن امکان استفاده از مکتبه امیر المؤمنین و در راستای آشنایی با گروه های علمی  نجف اشرف در حوزه امامت و بازدید از کتابخانه های این شهر زمینه حضور یک ماهه با هدف انجام مطالعه، تحقیق، پژوهش و باورسازی دانش پژوهان دوره تکمیلی درتابستان امسال در نجف اشرف فراهم گردد.

سپس ایشان با حضور در قسمت های مختلف بنیاد ابراز امیدواری کردند در تکمیل کتابخانه بنیاد تهران که می تواند به عنوان اولین کتابخانه تخصصی امامت در تهران باشد همکاری نمایند.

در پایان این جلسه مدیریت تهران با اهدای لوح و برخی آثار بنیاد فرهنگی امامت مجدداً از حضور ایشان قدردانی نمودند.