چهارشنبه, 05 شهریور 1399 ساعت 17:00
خواندن 1318 دفعه

گزارش ستاد غدیر هیئت امامت در سال 1399

بنیاد فرهنگی امامت
هیئت امامت که از سال 1396 به مسئولیت مدیر  روابط عمومی بنیاد فرهنگی امامت و با همت و همکاری کارکنان بنیاد راه اندازی گردیده در ساختار سازمانی بنیاد فرهنگی امامت و در قالب فعالیت های فرهنگی مذهبی، و برنامه های ذیل الذکر را عهده دار گردید :
1-    برگزاری مراسم ولادت ها و شهادت های ائمه علیهم السلام
2-    برگزاری مراسم جشن در اعیاد
3-    برگزاری مراسم هفتگی زیارت آل یاسین
4-    تشکیل ستاد های مناسبتی در طول سال
این هیئت با تشکیل ستاد غدیر و انجام حدود 30جلسه کارشناسی و مشورتی با "شعار غدیر عید بزرگ الهی" در بازه زمانی عید سعید قربان تا مباهله ، 7 طرح را بصورت سازمانی و برون سازمانی با توضیحات زیر اجراء نمود.
1-    طرح های برون سازمانی:
1-1 طرح روز شمار غدیر که از چهل روز مانده به عید سعید غدیر آغاز و تا روز عید ادامه داشت و با پیامهایی زیبا و طراحی تصاویر مرتبط با پیام،  راه کارهای تبلیغ غدیر را بیان نمود و طی چهل روز در فضای مجازی بارگذاری گردید و مورد استقبال گسترده قرار گرفت.
1-2  طرح پیام غدیر با پیوند مهدویت ، که هجده فراز از فرمایشات پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله که در خطبه غدیر به معرفی امام عصر ارواحنا فداه پرداخته شده بود همراه با پیام های مرتبط طراحی گردید و طی 18 روز در فضای مجازی بارگذاری گردید و مورد استقبال قرار گرفت.

2-    طرح های درون سازمانی :
2-1    طرح مشارکت عمومی در برگزاری جشنهای غدیری . این طرح با حضور  9  موسسه فرهنگی فرهنگی حقیقی و حقوقی و برگزاری 9 جشن غدیری توسط آنان و حضور بیش از 1200 نفر میهمان در سنین مختلف و با استفاده از امکانات بنیاد بصورت رایگان برگزار گردید.

 

2-2    جشن فرزندان غدیری که با دعوت از حدود 120 نفر از فرزندان ذکور اساتید و طلاب و همکاران و مرتبطین بین سنین 10الی 14 صورت گرفت .
این طرح با تشکیل گروه های ده نفری و با حضور 12 مربی امامتی و با اجرای بسیار موفق و شاد و بیاد ماندنی کارشناس مجری و گروه تئاتر و سرود و مسابقات غدیری و اهداء هدایای عمومی به همه مدعوین اجرا گردید.
2-3    جشن محفل بانوان هیئت امامت که با دعوت از 300 نفر از مادران و همسران و فرزندان دختر طلاب و اساتید و همکاران انجام شد که با برنامه های متنوع و نیز استقبال مخاطبان برگزار گردید.
2-4    جشن صبح های غدیری: این طرح با دعوت از مرتبطین بنیاد امامت و همسایگان بنیاد با سخنرانی حجت الاسلام محمد باقر انصاری بمدت 5 روز در زمان صبح انجام گرفت .
2-5    برگزاری نمایشگاه آثار غدیری با تخفیف 50درصدی

با تشکر
سید کاظم امین زاده
روابط عمومی بنیاد فرهنگی امامت